Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Bakalovo nábřeží, 2+1, 56 m²

Pronájem 2+1, Brno - Štýřice - Bakalovo nábřeží, 14 200 Kč/měs., 56 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ckd

K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý byt o dispozici 2+1, v lokalitě Brno - Štýřice, v ulici Bakalovo nábřeží. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkón, sklep i kočárkárna.

Byt se nabízí částečně vybavený. V praktické kuchyni je kombinovaný sporák, velká lednice s mrazákem a prostorná kuchyňská linka. Pokoje jsou bez vybavení. V moderní koupelně se nachází rohová vana, pračka, koupelnová skříňka a zrcadlo. WC je od zbytku koupelny oddělené. V chodbě nalezneme bílý botník, podlaha je z dlažby. Vstup na balkon je z pokoje.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, bary, park, obchody, pošta, dětské hřiště atd. Dvě minuty chůzí od domu je zastávka Křídlovická.

Byt je volný k nastěhování od 1.9., domácí mazlíčci jsou na bytě povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ckd-en

For long-term sublease, we offer a bright apartment with a layout of 2 + 1, in the locality of Brno - Štýřice, in Bakalovo nábřeží Street. The apartment with a total area of 56 m2 is located on the third floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony, cellar and carriage house.

The apartment is offered partially furnished. The practical kitchen has a combined stove, large refrigerator with freezer and a spacious kitchen. Rooms are without equipment. The modern bathroom has a corner bath, washing machine, bathroom cabinet and mirror. The toilet is separate from the rest of the bathroom. In the hallway we find a white shoebox, the floor is tiled. Entrance to the balcony is from the room.

Within walking distance there are all civic amenities - restaurants, bars, park, shops, post office, playground, etc. Two minutes walk from the house is the stop Křídlovická.

The apartment is free to move in from September, pets are allowed in the apartment.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Štýřice | Bakalovo nábřeží
Cena: 14 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 200 Kč, náklady na bydlení 3 500Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 56 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Křídlovická: 2 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Štýřice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 9 minut (mhd)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc