Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Gallašova, 1+1, 27 m²

Pronájem 1+1, Brno - Štýřice - Gallašova, 7 900 Kč/měs., 27 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ggk

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+1 na ulici Gallašova v klidné lokalitě Brno - Štýřice. Byt o celkové rozloze 27 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. Výhodou je velký sklep, který k bytu náleží.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně je vybavena lednicí s mrazákem, pračkou a sporákem s troubou. Druhý pokoj disponuje prostornou vestavěnou skříní s úložným prostorem. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo s poličkou a toaleta.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Supermarket Lidl, restaurace, gymnázium, mateřská škola, posilovna, lékárna. Tramvajová Vsetínská cca 4 minuty schůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ggk-en

For long-term sublease, we offer a 1 + 1 apartment on Gallašova Street in a quiet location in Brno - Štýřice. The apartment with a total area of ​​27 m2 is located on the first floor of a brick building without an elevator. The advantage is a large cellar, which belongs to the apartment.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with a refrigerator with freezer, washing machine and stove with oven. The second room has a spacious built-in closet with storage space. The bathroom has a shower, sink, mirror with shelf and toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Lidl supermarket, restaurant, grammar school, kindergarten, gym, pharmacy. Tram Vsetínská about 4 minutes meeting from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Štýřice | Gallašova
Cena: 7 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce, náklady na bydlení 2 850 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 27 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Brno-Štýřice: 3 minuty (pěšky)

Interspar Brno, Vídeňská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 13 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?