Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Havlenova, 2+1, 47 m²

Pronájem 2+1, Brno - Štýřice - Havlenova, 12 000 Kč/měs., 47 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jfa

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt o dispozici 2+1 na ulici Havlenova ve Štýřicích. Byt o celkové výměře 47 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep a lodžie situovaná do vnitrobloku.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyně disponuje sporákem s troubou, digestoří a lednicí s mrazákem. Obývací pokoj a ložnice jsou nevybavené. Koupelna s vanou, umyvadlem a přípojkou na pračku je dohromady s toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, supermarkety, sociální a sportovní vyžití, Spielberk office park a AZ tower v docházkové vzdálenosti. Výborná dostupnost do centra.

Byt je volný od 01.10.2020. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jfa-en

For long-term sublease, we offer a sunny 2 + 1 apartment on Havlenova Street in Štýřice. The apartment with a total area of ​​47 m2 is located on the fourth floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar and a loggia situated in the courtyard.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen has a stove with oven, hood and refrigerator with freezer. The living room and bedroom are unfurnished. The bathroom with bath, sink and washing machine connection is together with the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, supermarkets, social and sports activities, Spielberk office park and AZ tower within walking distance. Excellent access to the center.

The apartment is available from 1st of October 2020. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Štýřice | Havlenova
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 47 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Brno-Štýřice: 2 minuty (pěšky)

Interspar Brno, Vídeňská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc