Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Renneská třída, 2+1, 53 m²

Pronájem 2+1, Brno - Štýřice - Renneská třída, 12 800 Kč/měs., 53 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-upf

Virtuální prohlídka:
my.matterport.com/show/?m=1PNB7ev57LA

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží balkon.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou a spotřebiči - sporák s troubou, digestoř, lednice. K dispozici je také jídelní stůl a židle. V obou pokojích se nachází zrekonstruované parkety. Obývací pokoj se vstupem na balkon je vybaven skříňkami, šatní skříní a stolem se židlemi. V ložnici se nachází také šatní skříň s úložným prostorem. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarkety Billa, Lidl a Albert, restaurace, sportovní a společenské vyžití. Skvělá dopravní dostupnost, tramvaj linky 8.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-upf-en

Virtual viewing:
my.matterport.com/show/?m=1PNB7ev57LA

For long-term sublease, we offer a beautiful 2 + 1 apartment. The apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the third floor of a brick building without an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a line and appliances - stove with oven, hood, refrigerator. There is also a dining table and chairs. Both rooms have renovated parquet floors. The living room with access to the balcony is equipped with wardrobes, wardrobe and table with chairs. The bedroom also has a wardrobe with storage space. The bathroom with shower, sink and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - supermarkets Billa, Lidl and Albert, restaurants, sports and social activities. Great transport accessibility, tram line 8.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Štýřice | Renneská třída
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 800 Kč, náklady na bydlení 3 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 53 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 31. leden 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Křídlovická: 3 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Štýřice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc