Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Vídeňská, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Štýřice - Vídeňská, 12 000 Kč/měs., 31 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-j39

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový moderní byt o dispozici 1+kk ve skvělé lokalitě Brno - Štýřice. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón i sklep.

Byt se nabízí plně vybavený, veškeré vybavení je děláno na míru. Součástí kuchyňské linky je sklokeramická deska, trouba, digestoř, mikrovlnka a lednice. Obývací prostor volně navazuje na kuchyň a disponuje vysouvací manželskou postelí, skříňkami a jídelním stolem se židlemi. Zrekonstruovaná koupelna je vybavena umyvadlem se zrcadlem, sprchovým koutem, toaletou a pračkou. Mnoho úložného prostoru ve formě skříní nabízí i předsíň bytu.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - hypermarket Albert, restaurace, pošta, sportovní vyžití ve formě Jump parku a další. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Celní a Vsetínská.

Byt je volný k nastěhování od 10.02.2021. Mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-j39-en

For long-term sublease, we offer a new modern apartment with a layout of 1 + kk in a great location in Brno - Štýřice. The apartment with a total area of ​​31 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony and a cellar.

The apartment is offered fully equipped, all equipment is made to measure. The kitchen includes a ceramic hob, oven, hood, microwave and refrigerator. The living area is freely connected to the kitchen and has a pull-out double bed, lockers and a dining table with chairs. The renovated bathroom is equipped with a sink with mirror, shower, toilet and washing machine. A lot of storage space in the form of closet also offers the hall of the apartment.

Within walking distance is all civic amenities - Albert hypermarket, restaurant, post office, sports activities in the form of Jump Park and more. Transport accessibility is ensured by the Celní and Vsetínská stops.

The apartment is free to move in from 10.02.2021. Pets are allowed by arrangement with the owner.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Štýřice | Vídeňská
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: náklady na bydlení 2700 Kč/měs., vratná jistota, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 10. únor 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Brno-Štýřice: 1 minuta (pěšky)

Interspar Brno, Vídeňská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 18 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc