Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Rumiště, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Trnitá (Brno-střed) - Rumiště, 11 200 Kč/měs., 31 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-6zg

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový byt 1+kk s kompletně novým vybavením v atraktivní lokalitě Brno - střed s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 35m2 se nachází v pátém patře novostavby s výtahem. Velkou výhodou bytu je balkón s příjemným výhledem a komora k uložení věcí.

Je zde možnost si pronajmout kryté garážové stání přímo v budově za 1500,-/měsíc.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou s funkční digestoří. Obývací část pokoje je zařízená postelí a šatní skříní s dostatkem úložného prostoru. Z pokoje se vchází na balkón. Součástí nové koupelny je prostorný sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. V komoře je dostatek prostoru k uskladnění věcí.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, gymnázium, Galerie Vaňkovka se všemi službami (hypermarket Albert, lékárna, drogerie atd.) Dále jsou zde zastávky MHD (zastávka Vlhká - tramvaj č. 8, 10, 12). V blízkosti je také dopravní uzel Brno - Hlavní nádraží.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-6zg-en

We offer for rent a new flat 1 + kk with completely new equipment in attractive location Brno - center with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​35 m2 is located on the fifth floor of a new building with elevator. The big advantage of the apartment is balcony with a nice view and a chamber to store space.

There is a possibility to rent a covered garage parking in the building for 1 500 CZK / month.

The apartment is furnished. Modern kitchen has a fridge, electric oven and ceramic hob with functional hood. The living room is furnished with beds and a wardrobe with plenty of storage space. The room opens onto the balcony. The new bathroom has a spacious shower, sink with mirror and toilet. There is enough space in the chamber to store things.

Within walking distance are all civic amenities - restaurants, gymnasium, Vaňkovka Gallery with all services (hypermarket Albert, pharmacy, drugstore, etc.). Also nearby is the Brno - Hlavní nádraží main railway station.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Trnitá (Brno-střed) | Rumiště
Cena: 11 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Interspar Brno, Ve Vaňkovce: 4 minuty (pěšky)

Tesco Brno, Dornych: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 5 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc