Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Stavební, 2+kk, 62 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Trnitá (Brno-střed) - Stavební, 14 500 Kč/měs., 62 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-qp4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný, moderní byt o dispozici 2+kk na Stavební ulici. Byt o celkové rozloze 62 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu Šmeralka, který prošel celkovou rekonstrukcí. Architektonické studio Velehradský v návrhu zachovalo klasicistní prvky původního domu, zdobené mosazné zábradlí, dobové schodiště, retro dlažbu a vyšší stropy i dveře. Patra budou mít charakter novostavby, ale rovněž zachovají všechny dobové prvky. K bytu náleží sklep a v domě se nachází nový výtah.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, myčkou, vestavěnou lednicí s mrazákem, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část disponuje rozkládací pohovkou. Prostorná koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, zrcadlem a toaletou. Předsíň disponuje šatní skříní se zrcadlem a pračkou. Pokoje jsou prostorné a světlé.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, brněnský Impact Hub, gymnázium... Do 10 minut dorazíte pěšky na Hlavní nádraží, nebo na zastávku Masnou, odkud se tramvají přiblížíte tam, kam potřebujete. Užijte si tiché bydlení v jednosměrné ulici a přitom kousek od centra.

Více informací o projektu - https://www.smeralka.cz/

Byt je volný k nastěhování od 1.9.2021. Zálohové platby se můžou do budoucna lišit, jelikož se jedná o novostavbu. Domácí mazlíčci jsou povoleni v teráriu či akváriu.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qp4-en

For long-term sublease, we offer a beautiful modern apartment 2 + kk on Stavební street. The apartment with a total area of ​​62 m2 is located on the second floor of a brick house Šmeralka, which has undergone a complete renovation. The Velehradský architectural studio has preserved in the design the classicist elements of the original house, decorated brass railings, period staircases, retro tiles and higher ceilings and doors. The floors will have the character of a new building, but they will also retain all the period elements. The apartment has a cellar and a new elevator in the house.

The apartment is offered unfurnished. The new kitchen has an electric oven, ceramic hob, dishwasher, refrigerator with freezer and hood. The spacious bathroom is equipped with a shower, vanity sink set, mirror and toilet. The hall has a wardrobe with mirror and washing machine. Rooms are spacious and bright.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, cafes, Brno Impact Hub, grammar school ... Within 10 minutes you can walk to the main railway station or Masna stop, from where you can get to where you need by tram. Enjoy quiet living in a one-way street yet a short walk from the center.

More information about the project - https://www.smeralka.cz/

The apartment is free to move in from 1st of September. Utilities payments may vary in the future as this is a new building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Trnitá (Brno-střed) | Stavební
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 500 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 62 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Křenova: 3 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Křenova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 11 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc