Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Antonínská, 2+1, 70 m²

Pronájem 2+1, Brno - Veveří - Antonínská, 14 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-w8y

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 ve velmi žádané lokalitě Brno - Veveří s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu jsou dva balkóny.

Byt se nabízí částečně vybavený. Prosvětlená kuchyňská linka disponuje lednicí, plynovým sporákem a plynovou troubou. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi a úložná spíž. V kuchyni je vstup na první balkón. Součástí obývacího pokoje je sedací souprava, konferenční stolek a obývací stěna. Z pokoje se vchází na prostorný balkón s výhledem do vnitro bloku. Ložnice je nezařízená. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem, pračka a kotel na ohřev vody a topení. Toaleta je oddělená. Předsíň je vybavená věšákem a zrcadlem. Pokoje jsou průchozí.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost - např. restaurace, supermarket Albert, kavárny, pekárna a také kino. K relaxaci vybízí park Lužánky. V blízkosti jsou také zastávky MHD (zastávka Antonínská - tramvaj č. 1 a 6). Výborná dostupnost na dopravní uzel Česká a do centra Brna.

Byt je volný k nastěhování od 1. 8. 2020. Náklady na bydlení zahrnují i internet.

Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-w8y-en

For long-term rent we offer a spacious apartment 2 + 1 in a very desirable location Brno - Veveří with easy transport accessibility. Apartment with a total area of ​​70 sqm is located on the third floor with elevator. The advantage of the apartment are two balconies.

The apartment is partly furnished. The bright kitchen has a fridge, gas stove and gas oven. The kitchen also has a dining table with chairs and a storage pantry. The kitchen has access to the first balcony. The living room has a sofa, coffee table and a living wall. The room opens onto a spacious balcony overlooking the interior block. The bedroom is unfurnished. The bathroom has a bath, sink with mirror, washing machine and boiler for water heating and heating. The toilet is separate. The hall is equipped with a hanger and a mirror. Rooms are passable.

Within walking distance we can find all civic amenities - eg restaurants, supermarket Albert, cafes, bakery and also cinema. The Lužánky Park invites you to relax. There are also bus stops nearby (tram stop Antonínská - tram no. 1 and 6). Excellent accessibility to the Czech transport hub and the center of Brno.

The apartment is free to move in from 1st of August 2020.

The owner prefers subtenants without pets. Utilities include internet.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Veveří | Antonínská
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Brno-Veveří: 7 minut (pěšky)

CBA Brno, Nám. 28. října: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 7 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 10 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?