Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Botanická, 2+kk, 53 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Veveří - Botanická, 14 300 Kč/měs., 53 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7a4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Brno- střed s vynikající dopravní dostupností do centra města. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází v druhém patře cihlového domu s výtahem.

Byt je nabízen částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou, plynovým sporákem, mrazákem a lednicí. Pokoje oproti fotografiím na bytě zůstanou nevybavené. V koupelně je k dispozici vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta se nachází zvlášť.

V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost-supermarket Lidl, drogerie, posilovna, mateřská škola, základní škola, restaurace, kavárny, park Lužánky. Vynikající dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD v okolí domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.10.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7a4-en

For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 2 + kk in an attractive location in Brno-center with excellent transport links to the city center. The apartment with a total area of 53 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an oven, gas stove, freezer and refrigerator. Compared to the photos in the apartment, the rooms will remain unfurnished. The bathroom has a bathtub and a washbasin with a mirror. The toilet is located separately.

In the immediate vicinity there are all civic amenities-supermarket Lidl, drugstore, gym, kindergarten, primary school, restaurants, cafes, park Lužánky. Excellent transport accessibility is ensured by public transport stops around the house.

The apartment is free to move in from 01.10.2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Veveří | Botanická
Cena: 14 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 14 300 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Brno-Veveří: 3 minuty (pěšky)

Albert Brno, Hrnčířská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 10 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?