Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Gorkého, 1+kk, 34 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Veveří - Gorkého, 9 500 Kč/měs., 34 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-2ag

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/gorkeho/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný světlý byt o dispozici 1+kk na ulici Gorkého ve velmi žádané lokalitě Brno - Veveří. Byt o celkové výměře 34 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou se spotřebiči - varná deska, elektrická trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stůl s židlemi. Kuchyně je od obývací části oddělena barovým pultem. Byt je vybaven gaučem a konferenčním stolkem, nachází se zde také psací stůl s židlí. Byt je vybaven praktickou manželskou postelí, která se během dne dá sklopit. Předsíň je vybavena vestavěnými skříněmi s úložným prostorem. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou je společně s toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchody, supermarket Albert, lékaři, školy, zeleň, společenské a sportovní vyžití. Výborná dopravní dostupnost - zastávka tramvaje Grohova pár minut chůze od domu, dopravní uzel Česká v blízkosti, pár minut chůze do centra města.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2ag-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/gorkeho/

For long-term sublease, we offer a pleasant bright apartment with a layout of 1 + kk on Gorkého Street in a very desirable location in Brno - Veveří. The apartment with a total area of ​​34 m2 is located on the first floor of a brick building without an elevator.

The apartment is offered furnished. The kitchenette has a line with appliances - hob, electric oven, hood, microwave, dishwasher, refrigerator with freezer. There is also a dining table with chairs. The kitchen is separated from the living area by a bar counter. The apartment is equipped with a sofa and coffee table, there is also a desk with chair. The apartment is equipped with a practical double bed that can be folded down during the day. The hall is equipped with built-in wardrobes with storage space. The bathroom with bath, sink and washing machine is shared with the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, shops, Albert supermarket, doctors, schools, greenery, social and sports activities. Excellent transport accessibility - Grohova tram stop a few minutes walk from the house, Česká transport hub nearby, a few minutes walk to the city center.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Veveří | Gorkého
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 500 Kč, náklady na bydlení 3 100 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 34 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 7. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Brno-Veveří: 9 minut (pěšky)

Albert Brno, náměstí Svobody: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 8 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 12 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc