Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Gorkého, 3+kk, 86 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Veveří - Gorkého, 17 900 Kč/měs., 86 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jy7

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný světlý byt o dispozici 3+kk na ulici Gorkého ve velmi žádané lokalitě Brno - Veveří. Byt o celkové výměře 86 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje vestavěnou lednici, elektrickou troubou, myčkou, sklo-keramickou indukční deskou, digestoří a je zde také jídelní stůl. Obývací pokoj je vybavený obývací stěnou a konferenčním stolkem. Menší pokoj je vybavený velkou šatní skříní. V ložnici se nachází manželská postel, drobný nábytek a šatní skříň. Součástí bytu je také šatna s úložným prostorem. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je zvlášť.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchody, supermarket Albert, lékaři, školy, zeleň, společenské a sportovní vyžití. Výborná dopravní dostupnost - zastávka tramvaje Grohova pár minut chůze od domu, dopravní uzel Česká v blízkosti, pár minut chůze do centra města.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jy7-en

For long-term sublease, we offer a pleasant bright apartment with a layout of 3+kk on the street Gorkého in a very desirable location in Brno - Veveří. The apartment with a total area of ​​86 m2 is located on the first floor of a brick building without an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a built-in refrigerator, electric oven, dishwasher, glass-ceramic induction hob, extractor hood and there is also dining table. The living room is equipped with living wall and coffee table. The smaller room has a large wardrobe. The bedroom has double bed, small furniture and wardrobe. The apartment also has dressing room with storage space. The bathroom has sink with a mirror and bathtub. The toilet is separated.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, shops, Albert supermarket, doctors, schools, greenery, social and sports activities. Excellent transport accessibility - Grohova tram stop a few minutes walk from the house, Česká transport hub nearby and it is only few minutes walk to the city center.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Veveří | Gorkého
Cena: 17 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 20 000 Kč, náklady na bydlení 4 900 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 86 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 11 minut (pěšky)

BILLA Brno, Kounicova: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 8 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 12 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc