Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Kotlářská, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Veveří - Kotlářská, 9 900 Kč/měs., 25 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-aa4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 1+kk ve skvělé lokalitě Brno - Veveří s vynikají dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší malý balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice (která je uschovaná ve skříni z důvodu úspory místa), elektrická trouba a elektrický sporák. Obývací část je dále nezařízená a jsou zde úložné prostory a také komora. Koupelna disponuje vanou, pračkou a toaletou. V předsíni se nachází vestavěná šatní skříň.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde restaurace, kavárny, posilovnu, Lidl, supermarket Albert atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - zastávka Pionýrská je přímo před domem (tramvaj č. 1 a 6)

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours:
To register for a tour, please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-aa4-en

For a long term rent we offer a spacious apartment 1 + kk in a great location Brno - Veveří with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​31 sqm is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment has a small balcony.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen is equipped with a fridge (which is stored in the closet to save space), electric oven and electric stove. The living area is unfurnished and there are storage rooms and a storage room. The bathroom has a bath, washing machine and toilet. In the hall there is built-in wardrobe.

All civic amenities are within walking distance. There are restaurants, cafes, gym, Lidl, Albert supermarket, etc. Excellent transport accessibility is provided by public transport stops - Pionýrská stop is in front of the house (tram No. 1 and 6)

The apartment is free to move in immediately. Charges include energy. The owner prefers those without pets.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Veveří | Kotlářská
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 9 700 Kč, náklady na bydlení 2 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Brno-Veveří: 2 minuty (pěšky)

Albert Brno, Hrnčířská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 10 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc