Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Mášova, 2+1, 70 m²

Pronájem 2+1, Brno - Veveří - Mášova, 15 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-2rf

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 2+1 v žádané lokalitě Brno - Veveří. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - sporák s troubou a lednice s mrazákem. V kuchyni je dostatek místa na jídelní stůl s židlemi. Prostorný obývací pokoj s parketami je vybaven sedací soupravou, konferenčním stolek a poličkou. V ložnici taktéž s parketami se nachází šatní skříně. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena. V předsíni je možné využít vestavěné skříně s úložnými prostory.

V okolí doma se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, potraviny, restaurace, kavárny, společenské a sportovní vyžití, zeleň - Tyršův sad, centrum města v docházkové vzdálenosti. Výborná dopravní dostupnost - Moravské náměstí kousek od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2rf-en

For long-term sublease, we offer a spacious apartment 2 + 1 in the desired location Brno - Veveří. The apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a line with appliances - stove with oven and refrigerator with freezer. The kitchen has plenty of space for a dining table with chairs. The spacious living room with parquet floors is equipped with a sofa, coffee table and shelf. There are wardrobes in the bedroom also with parquet floors. The bathroom with bath, sink and washing machine is separate from the toilet. It is possible to use built-in wardrobes with storage spaces in the hall.

In the vicinity of the home there are all civic amenities - Albert supermarket, groceries, restaurants, cafes, social and sports activities, greenery - Tyršův sad, city center within walking distance. Excellent transport accessibility - Moravské náměstí near the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Veveří | Mášova
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 3 700 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. duben 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Náměsti Svobody: 8 minut (pěšky)

Albert Brno, náměstí Svobody: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 6 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc