Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Veveří, 2+kk, 62 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Veveří - Veveří, 16 000 Kč/měs., 62 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-mfx

K dlouhodobému podnájmu nabízíme mezonetový byt o dispozici 2+kk ve velmi žádané lokalitě Brno - Veveří. Byt o celkové výměře 62 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je nová, a disponuje elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část i ložnice jsou nezařízené. V moderní koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo a toaletu.

V okolí domu jsou restaurace, kavárny, supermarket Albert střední škola, Filozofická fakulta Masarykovy univerzity atd. Dopravní uzel Česká (tramvaj č. 3, 5, 6, 9, 12 atd.) je vzdálený pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mfx-en

For long-term sublease, we offer a duplex apartment with a layout of 2 + kk in a very desirable location in Brno - Veveří. The apartment with a total area of ​​62 m2 is located on the fifth floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is new and has an electric oven, ceramic hob and hood. The living area and bedroom are unfurnished. The modern bathroom has a shower, sink and toilet.

In the vicinity of the house there are restaurants, cafes, supermarket Albert Secondary School, Faculty of Arts of Masaryk University, etc. The Czech transport hub (tram no. 3, 5, 6, 9, 12, etc.) is a five minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Veveří | Veveří
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16000 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 62 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 25. květen 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, náměstí Svobody: 8 minut (pěšky)

Lidl Brno-Veveří: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 7 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc