Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Žižkova, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Veveří - Žižkova, 9 500 Kč/měs., 25 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-cwd

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Brno - Veveří, v ulici Žižkova s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 25 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňský kout je zařízen dvouplotýnkou a digestoří. Lednice a trouba je v předsíni, kvůli úspoře místa. Dále je v pokoji k dispozici postel (180x200) šatní skříň, stůl a knihovna. Koupelna disponuje sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem se zrcadlem a pračkou.

Byt je orientovaný do vnitrobloku. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, pizzerie, supermarket Billa, Filozofická fakulta MU, VUT, zastávky MHD (Konečného náměstí - tramvaj č. 12,3,11, trolejbus č. 25), výborná dostupnost na Kraví horu a do centra Brna.

Byt je volný k nastěhování od 01.07.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cwd-en

For long-term rent we offer a cozy apartment 1+kk in a popular laction Brno - Veveří, on the street Žižkova with an excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​25 m2 is located on the fifth floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered furnished. The modern kitchenette is equipped with a double electric hob and a hood. The fridge and oven are in the hallway to save space. The room has a bed (180x200), wardrobe, table and library. The bathroom has a shower cabin, toilet, sink with mirror and washing machine.

The apartment is oriented to the courtyard. In the surroundings of the house are restaurants, supermarket Billa, Faculty of Arts MU, BUT, public transport stops (Konečného náměstí - tram no. 12,3,11, trolleybus no. 25), excellent access to Kraví hora and to the center of Brno.

The apartment is free to move in from the 1st of July 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Veveří | Žižkova
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 9 000 Kč, náklady na bydlení 2 300 Kč (včetně internetu), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Kounicova: 5 minut (pěšky)

Lidl Brno-Veveří: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 10 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?