Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Bezejmenná, 3+kk, 68 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Žabovřesky - Bezejmenná, 18 000 Kč/měs., 68 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-26z

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 3+kk v žádané lokalitě Brno - Žabovřesky. Byt o celkové výměře 68 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu patří sklepní kóje.

Byt se nabízí kompletně vybavený. Moderní kuchyně disponuje lednicí, myčkou, mikrovnlnnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízená pohovkou a komodou. V první ložnici najdeme postel, noční stolky, knihovnu a dvě šatní skříně s komodou. Součástí druhého pokoje je pracovní stůl, a úložná skříň. V krásné koupelně je rohová vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

V klidném okolí domu jsou restaurace, obchod s potravinami, mateřská a základní škola, supermarket Billa atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Náměstí svornosti, která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje nekuřáky bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-26z-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 3 + kk in the desired location of Brno - Žabovřesky. The apartment with a total area of ​​68 m2 is located on the second floor of a brick house. The apartment includes a cellar.

The apartment is offered fully equipped. The modern kitchen has a refrigerator, dishwasher, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa and chest of drawers. In the first bedroom we find a bed and a wardrobe with a chest of drawers. The second room has a desk with chair and storage closet. The beautiful bathroom has a corner bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

In the quiet vicinity of the house are restaurants, grocery store, kindergarten and elementary school, supermarket Billa, etc. Excellent transport accessibility is ensured by the stop Náměstí svornosti, which is a five minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Žabovřesky | Bezejmenná
Cena: 18 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 18 000 Kč, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 68 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Náměstí Svornosti: 4 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Kounicova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 13 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc