Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Cejl, 1+1, 40 m²

Pronájem 1+1, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Cejl, 9 500 Kč/měs., 40 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://prohlidky.idealninajemce.cz

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/cejl_byt2/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 1+1 v blízkosti centra Brno - Zábrdovice, ulice Cejl s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlového domu s výtahem.

Byt je po kompletní rekonstrukci, je vybaven novým nábytkem a zařízením. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, sklokeramickou deskou, troubou a digestoří. Dále je v kuchyni jídelní stůl se židlemi. Obývací část je vybavena nábytkem, dvě křesla a konferenční stolek. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je odděleně. V bytě je dále místnost navíc sloužící jako šatna.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, lékárna, menší obchod dvě minuty od domu, školy, posilovny, atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou přímo před domem - Tkalcovská (tramvaj č. 2, 4, 11).

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________
Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz

Virtual viewing
in360.cz/vr/cejl_byt2/

Long term sublease we offer a very nice apartment 1 +1 near the center of Brno - Zabrdovice, Cejl street with trouble-free transport accessibility. Apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator.

The apartment is after complete reconstruction, is equipped with new furniture and equipment. Modern kitchen has a fridge freezer, ceramic hob, oven and hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The living area is equipped with furniture, two armchairs and a coffee table. The bathroom has a shower, sink with mirror. The toilet is separate. There is also an additional room serving as a dressing room.

Around the house is all civic amenities such as restaurants, cafes, pharmacy, a small shop two minutes from the house, school, gym, etc. Transport accessibility is provided by a tram stop directly in front of the house - Tkalcovska (tram No. 2, 4, 11).

The apartment is available from the 1st of March 2021. Pets are not allowed.

Energy category is listed as category G as we do not have PENB available.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Cejl
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 789 Kč, náklady na bydlení 2 799 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 40 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Cejl: 3 minuty (pěšky)

Hruška Brno, Francouzská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 9 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc