Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Cejl, 1+kk, 39 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Cejl, 8 990 Kč/měs., 39 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://prohlidky.idealninajemce.cz

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/cejl/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 1+kk v blízkosti centra Brno - Zábrdovice, ulice Cejl s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 39 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí plně vybavený, je po kompletní rekonstrukci. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, sklokeramickou deskou, troubou a digestoří. Obývací část je vybavena nábytkem, stolem se židlemi a postelí. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta je oddělená dveřmi. V předsíni se nachází velká šatní skříň.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, lékárna, menší obchod dvě minuty od domu, školy, posilovny, atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou přímo před domem - Tkalcovská (tramvaj č. 2, 4, 11).

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz

Virtual viewing
in360.cz/vr/cejl/

We offer to rent a very nice apartment 1 + kk near the center of Brno - Zabrdovice, Cejl street with trouble-free transport accessibility. Apartment with a total area of ​​39 m2 is located on the second floor of a brick house with an elevator.

The apartment is offered fully equipped, it is after complete reconstruction. Modern kitchen has a fridge freezer, ceramic hob, oven and hood. The living area is equipped with furniture, table with chairs and bed. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet is separated by a door. In the hall there is a large wardrobe.

Around the house is all civic amenities such as restaurants, cafes, pharmacy, a small shop two minutes from the house, school, gym, etc. Transport accessibility is provided by a tram stop directly in front of the house - Tkalcovska (tram No. 2, 4, 11).

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Cejl
Cena: 8 990 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 8 990 Kč, náklady na bydlení 2 799 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 39 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Brno, Tkalcovská: 2 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Cejl: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 9 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?