Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Cejl, 1+kk, 21 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Cejl, 7 100 Kč/měs., 21 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ty3

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně zrekonstruovaný byt 1+kk v oblíbené lokalitě Brno-Zábrdovice s výbornou dopravní dostupností do centra města. Byt o celkové výměře 21 m2 se nachází v přízemí cihlového domu.

Byt je nabízen vybavený. Kuchyňská linka je disponuje elektrickým sporákem a lednicí. Její součástí je také pračka. V obývací části je k dispozici jídelní stůl se židlemi, skříně a postel. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

V blízkém okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Hyperalbert, restaurace, kavárny, musicbar Radost. V těsné blízkosti domu zastávky MHD, zajišťující výbornou dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků. Nájemné je včetně internetu.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ty3-en

For long-term rent we offer a completely renovated apartment 1 + kk in the popular location Brno-Zabrdovice with excellent transport links to the city center. Apartment with a total area of ​​21 m2 is located on the ground floor of the house.

The apartment is offered furnished. Kitchen is equipped with an electric stove and refrigerator. It also includes a washing machine. The living area has a dining table with chairs, wardrobes and a bed. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet.

In the vicinity of the house we find all civic amenities. Supermarket Albert, restaurants, cafes, musicbar Joy. Close to the house bus stop, ensuring excellent accessibility to the city center.

The apartment is free to move in immediately. Rent includes internet. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Cejl
Cena: 7 100 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 9 762 Kč, nájemné 7 100 Kč +náklady na bydlení 2 662 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 21 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Brno, Tkalcovská: 2 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Cejl: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 9 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?