Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Cejl, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Cejl, 8 900 Kč/měs., 30 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-c2g

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný zrekonstruovaný byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - Zábrdovice, v ulici Cejl. Byt o celkové výměře 30 m2 se nachází v přízemí cihlového domu s možností vstupu na zahradu.

Byt se nabízí plně vybavený včetně nádobí. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sklo-keramickou deskou, elektrickou troubou a digestoří. V kuchyni je jídelní stůl se židlemi. Obývací pokoj je vybaven velkým regálem, rozkládacím gaučem, konferenčním stolkem, komodou a šatní skříní. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, pračka a toaleta.

V blízkém okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Hyperalbert, restaurace, kavárny, posilovna atd. V těsné blízkosti domu se nachází zastávka Tkalcovská, která zajišťuje výbornou dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování od 1.5.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-c2g-en

We offer for rent a beautiful renovated 1 + kk apartment in an attractive location in Brno - Zábrdovice, in Cejl Street. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the ground floor of a brick house with access to the garden.

The apartment is offered fully equipped including dishes. The kitchen is equipped by a refrigerator, glass-ceramic hob, electric oven and hood. The kitchen also includes a dining table with chairs. The living room is equipped with a large shelf, sofa bed, coffee table, chest of drawers and wardrobe. The bathroom has a sink with mirror, shower, washing machine and toilet.

In the vicinity of the house we find all civic amenities as Hyperalbert, restaurants, cafes, gym, etc. In the immediate vicinity of the house there is the tram stop Tkalcovské, which provides excellent access to the city center.

The apartment is free to move in from 01.05.2021. The owner prefers subtenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Cejl
Cena: 8 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 8 900 Kč, náklady na bydlení 2 700 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Brno, Tkalcovská: 2 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Cejl: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 9 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc