Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Francouzská, 1+kk, 38 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Francouzská, 9 300 Kč/měs., 38 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-b7y

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+kk na ulici Francouzská (Brno - Zábrdovice) v lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové dispozici 38 m2 se nachází v prvním patře novostavby. K bytu je možné pronajmou parkovací místo ve dvorku.

Byt se nabízí částečně vybavený a má vyhřívané podlahy. Kuchyňský kout disponuje sporákem a lednicí s mrazákem. Dále je pokoj nezařízený. V koupelně se nachází pračka, umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je zvlášť.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, restaurace, cukrárna, nemocnice, pošta, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Jugoslavská a Dětská nemocnice.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-b7y-en

For long-term sublease, we offer a nice 1 + kk apartment on Francouzská Street (Brno - Zábrdovice) in an area with excellent transport accessibility. The apartment with a total layout of 38 m2 is located on the first floor of a new building. It is possible to rent a parking space in the backyard.

The apartment is offered partially furnished and has heated floors. The kitchenette has stove and fridge-freezer. The room is unfurnished. The bathroom has washing machine, washbasin with mirror and bathtub. The toilet is separated.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, restaurants, pastry shop, hospital, post office, etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Jugoslavská and Children's Hospital.

The apartment is free to move in immediately

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Francouzská
Cena: 9 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 000 Kč, náklady na bydlení 2 256 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 38 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Hruška Brno, Francouzská: 4 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Cejl: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 15 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc