Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Francouzská, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Francouzská, 12 990 Kč/měs., 55 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-thi

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - Zábrdovice, v ulici Francouzská. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sklo-keramickou deskou a elektrickou troubou. V kuchyni je barový pult se židlemi a také jídlení stúl se židlemi. Obývací pokoj je vybaven šatní skříní, gaučem, konferenčním stolkem, policemi a manželskou postelí. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a pračka. Toaleta je samostatně.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, supermarket Albert, posilovna, kavárny atd. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Jugoslávská, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.12.2020 Možnost domácích mazlíčků záleží od domluvy s majitelem bytu.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-thi-en

We offer for rent a cozy apartment 2+kk in an attractive location of Brno - Zabrdovice, on the street Francouzska. The apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the second floor of a brick house with an elevator.

The apartment is furnished. The kitchen is equipped by a refrigerator, glass-ceramic hob and electric oven. The kitchen also includes a bar with chairs and dining table with chairs. The living room is equipped with a wardrobe, sofa, coffee table, shelves and a double bed. The bathroom has a sink with a mirror, shower cabin and washing machine. The toilet is separated.

Within the walking distance are restaurants, pharmacy, supermarket Albert, gym, cafes, etc. Excellent transport accessibility is provided by the tram stop Jugoslávská, which is 3 min walk from the house.

The apartment is available for occupancy from the 1st of December 2020. The possibility of having pets in the apartment depends on the agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Francouzská
Cena: 12 990 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 2 699 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 19. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Interspar Brno, Tkalcovská: 4 minuty (pěšky)

Hruška Brno, Francouzská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 15 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc