Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Tkalcovská, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Tkalcovská, 8 250 Kč/měs., 25 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-bvw

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - Zábrdovice. Byt o celkové výměře 25 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou dvouplotýnku a digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Součástí obývací části je postel s matrací. Koupelna ja zařízena toaletou, sprchovým koutem, pračkou a skříňkou se zrcadlem.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Albert je přímo u domu. Najdeme zde také základní školu, Vojenskou nemocnici atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Tkalcovská, která je přímo u domu (tramvaj č. 2 a 4)

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bvw-en

For long-term sublease, we offer a cozy 1 + kk apartment in an attractive location in Brno - Zábrdovice. The apartment with a total area of ​​25 m2 is located on the fourth floor of a panel house. The apartment also includes a cellar.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a refrigerator with freezer, microwave, built-in electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area has a bed with a mattress. The bathroom is equipped with toilet, shower, washing machine and cabinet with mirror.

Within walking distance are restaurants, Albert supermarket is right next to the house. There is also a primary school, military hospital, etc. Excellent transport accessibility is ensured by the Tkalcovská stop, which is right next to the house (tram no. 2 and 4)

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Tkalcovská
Cena: 8 250 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 8250 Kč, náklady na bydlení 2750 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 20. červen 2021
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Interspar Brno, Tkalcovská: 1 minuta (pěšky)

ENAPO Brno, Cejl: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 15 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc