Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Vranovská, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-sever) - Vranovská, 10 000 Kč/měs., 30 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-n27

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zcela nový byt o dispozici 1+kk. Byt o celkové výměře 30 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží zděný sklep.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňský kout disponuje kuch. linkou na míru a spotřebiči - sklokeramická deska, elektrická trouba, digestoř, myčka nádobí, lednice s mrazákem a mikrovlnná trouba. Prostorná koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a topným žebříkem.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, potraviny, parky, sportovní a společenské vyžití. Skvělá dopravní dostupnost do centra města - zastávka MHD Mostecká hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n27-en

For long-term sublease, we offer a brand new apartment with a layout of 1 + kk. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a brick cellar.

The apartment is offered unfurnished. The kitchenette has a kitchen. custom line and appliances - ceramic hob, electric oven, hood, dishwasher, refrigerator with freezer and microwave. The spacious bathroom is equipped with a shower, toilet, sink and heating ladder.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, groceries, parks, sports and social activities. Great transport accessibility to the city center - public transport stop Mostecká just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-sever) | Vranovská
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 000 Kč, náklady na bydlení 2 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 18. únor 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

CBA Brno, Nováčkova: 3 minuty (pěšky)

CBA Brno, Merhautova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 12 minut (mhd)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc