Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Körnerova, 1+1, 40 m²

Pronájem 1+1, Brno - Zábrdovice (Brno-střed) - Körnerova, 10 490 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xfv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po částečné rekonstrukci o dispozici 1+1 v klidné lokalitě Brno - Zábrdovice s bezproblémovou dopravní dostupností do centra města. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází v druhém podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje novou lednicí, mrazákem, sklo-keramická deska, digestoří a mikrovlnou troubou. Pokoj se nabízí nezařízený, je však možnost přivezení postele. Koupelna je zařízená sprchou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou. Byt disponuje také pračkou.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárny, úrazovou nemocnici atd. V blízkosti domu se nachází zastávka MHD Körnerova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xfv-en

For long-term sublease, we offer an apartment after partial reconstruction with a layout of 1 + 1 in a quiet location in Brno - Zábrdovice with easy transport accessibility to the city center. The apartment with a total area of 40 m2 is located on the second floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a new refrigerator, freezer, glass-ceramic hob, hood and microwave. The room is offered unfurnished, but it is possible to bring a bed. The bathroom is equipped with a shower, sink with mirror and toilet. The apartment also has a washing machine.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. Here you will find grocery stores, a pharmacy, drugstore, restaurants, cafes, an accident hospital, etc. Near the house there is a public transport stop Körnerova.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-střed) | Körnerova
Cena: 10 490 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota, náklady na bydlení 2 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Cejl: 1 minuta (pěšky)

Hruška Brno, Francouzská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 8 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?