Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Milady Horákové, 3+1, 117 m²

Pronájem 3+1, Brno - Zábrdovice (Brno-střed) - Milady Horákové, 18 500 Kč/měs., 117 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
-------------------------------------------------------------------
Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-6rw

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný byt o dispozici 3+1 ve výborné lokalitě Brno - Černá Pole s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 117 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, troubou, plynovým sporákema digestoří. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Součástí obývací části je pohovka a obývací stěna. V první ložnici najdeme postel, pracovní stůl s židlí a komodu. Druhá ložnice je zařízená postelí, pracovním stolem s židlí a křeslem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená. Výhodou bytu je i praktická úložná komora.

V okolí domu jsou restaurace, lékárna, obchod s potravinami (Žabka), posilovna, Lidl, supermarket Albert, Filozofická fakulta Masarykovi univerzity atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovými zastávkami - zastávka Náměstí 28. října je přímo u domu. (tramvaj č. 5,9 a 3).

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-6rw-en

Long term sublease we offer a very spacious apartment 3 + 1 in an excellent location Brno - Black Pole with trouble-free transport accessibility. Apartment with a total area of ​​117 sqm is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a fridge, oven, gas stove and hood. The kitchen has a dining table with chairs. The living area has a sofa and a living wall. In the first bedroom you will find a bed, a desk with a chair and a chest of drawers. The second bedroom is furnished with a bed, a work desk with a chair and an armchair. The bathroom has a shower, sink and washing machine. The toilet is separate. The advantage of the apartment is a practical storage chamber.

In the vicinity of the house are restaurants, pharmacy, grocery (Žabka), gym, Lidl, supermarket Albert, Faculty of Arts, Masaryk University, etc. Transport accessibility is provided by tram stops - stop 28. října is directly at the house. (tram No. 5.9 and 3).

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-střed) | Milady Horákové
Cena: 18 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 500 Kč , náklady na bydlení 4 299 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 117 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Brno, Nám. 28. října: 3 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Náměsti Svobody: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 11 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc