Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Stará, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-střed) - Stará, 9 300 Kč/měs., 25 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-7nb

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk situovaný do vnitrobloku v klidné lokalitě na ulici Slepá, Brno - střed. Byt o celkové rozloze 25 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňský kout disponuje lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem a digestoří. Byt je dále vybavený spacím patrem, gaučem, jídelním stolem s židlemi, šatní skříní s úložným prostorem a televizním stolkem. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou je spojena s toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - základní a mateřská škola, gymnázium, potraviny, restaurace, nemocnice. Výborná dostupnost do centra města.

Byt je volný od 1.7.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7nb-en

For long-term sublease, we offer a studio apartment situated in the courtyard in a quiet location on Slepá Street, Brno - center. The apartment with a total area of ​​25 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered fully equipped. The kitchenette has a fridge-freezer, microwave, two-burner stove and extractor hood. The apartment is also equipped with a sleeping floor, sofa, dining table with chairs, wardrobe with storage space and TV table. The bathroom with shower, sink and washing machine is connected to the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - primary and kindergarten, high school, groceries, restaurants, hospitals. Excellent access to the city center.

The apartment is available from 1.7.2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-střed) | Stará
Cena: 9 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 300 Kč, náklady na bydlení 1 900 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Hruška Brno, Francouzská: 2 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Cejl: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 5 minut (mhd)

uzel MHD Semilasso: 5 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc