Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Vlhká, 1+1, 40 m²

Pronájem 1+1, Brno - Zábrdovice (Brno-střed) - Vlhká, 14 000 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-67e

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+1 ve skvělé lokalitě Brno - střed s vynikají dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází v přízemí cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, pračkou, elektrickým sporákem a digestoří. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

V okolí domu najdeme restaurace, obchody s potravinami, lékárnu atd. Obchodní centrum Galerie Vaňkovka je vzdálené deset minut chůze od domu a nabízí dostatek služeb. Vynikají dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - zastávka Vlhká (tramvaj č. 8, 10 a 12).

Byt je volný k nastěhování ihned. Nájemné je včetně poplatků a internetu. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Tours:
To register for a tour, please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-67e-en

For long-term sublease we offer a cozy apartment 1 + 1 in a great location Brno - center with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​46 sqm is located on the first floor of the house.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, dishwasher, washing machine, electric stove and hood. The bedroom is furnished with a bed. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet.

Around the house you will find restaurants, grocery stores, pharmacy, etc. Gallery Vaňkovka shopping center is ten minutes walk from the house and offers enough services. Excellent transport accessibility is provided by public transport stops - Vlhká stop (tram No. 8, 10 and 12).

The apartment is free to move in immediately. The rent includes utilities and internet. Pets are allowed.

Energy category is listed as category G as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-střed) | Vlhká
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 40 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Cejl: 5 minut (pěšky)

Tesco Brno, Divadelní: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 7 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 10 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?