Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Vlhká, 1+kk, 27 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Zábrdovice (Brno-střed) - Vlhká, 10 200 Kč/měs., 27 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xx7

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový byt o dispozici 1+kk v blízkosti centra Brno - Zábrdovice, ulice Vlhká s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 27 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší prostorný sklep.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka dělaná na míru disponuje lednicí s mrazákem, indukční deskou, elektrickou troubou, digestoří a myčkou. V pokoji se nachází gauč, velká skříň a 3D TV. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, lékárna, supermarket Albert (devět minut od domu), školy, posilovny, atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Vlhká - tři minuty od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1.9.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xx7-en

We offer for rent a nice apartment 1+kk near the center of Brno - Zabrdovice, Vlhká street with trouble-free transport accessibility. Apartment with a total area of ​​27 m2 is located on the upper ground floor of a brick building with an elevator. The apartment has a spacious cellar.

The apartment is offered fully equipped. Custom kitchen has a fridge with freezer, induction hob, electric oven, hood and dishwasher. The room has a sofa, large wardrobe and 3D TV. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine.

Around the house is all civic amenities such as restaurants, cafes, pharmacy, supermarket Albert (nine minutes from the house), schools, gyms, etc. Transport accessibility is provided by tram stop Vlhká - 3 min walk from the house.

The apartment is free to move in from 1st od September. Pets are not allowed.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Zábrdovice (Brno-střed) | Vlhká
Cena: 10 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 10 200 Kč, náklady na bydlení 2 150 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 27 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Cejl: 5 minut (pěšky)

Tesco Brno, Divadelní: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 7 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 10 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc