Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Hvozdecká, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Žebětín - Hvozdecká, 13 000 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4if

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi moderní byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Brno - Bystrc. Byt o celkové výměe 43 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je balkón a garážové parkovací stání.

Garážové stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí vybavený. Stylová kuchyně disponuje lednicí, troubou, elektrickým sporákem, digestoří a mikrovlnnou troubou. V kuchyni jsou také barové židle a jídelní pult. Obývací část je zařízená pohovkou, konferečním stolkem, pracovním stolem s židlí, televizí a obývacím stolkem. Součástí ložnice je postel (160x200) a velmi prostorná šatní skříň. V pěkné koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, supermarket Albert, obchod s potravinami Sklizeno. Autobusová zastávka Kavčí je přímo před domem (autobusy č. 52, 54, E50).

Byt je volný k nastěhování od 1. 8. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4if-en

For long-term sublease, we offer a very modern apartment with a layout of 2 + kk in a quiet location in Brno - Bystrc. The apartment with a total area of ​​43 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony and a garage parking space.

Garage parking is already included in the rental price.

The apartment is offered furnished. The stylish kitchen has a refrigerator, oven, electric stove, hood and microwave. The kitchen also has bar stools and a dining counter. The living area is furnished with a sofa, coffee table, desk with chair, TV and living table. The bedroom has a bed (160x200) and a very spacious wardrobe. The nice bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance are restaurants, pharmacy, supermarket Albert, grocery store Harvested. The Kavčí bus stop is right in front of the house (buses no. 52, 54, E50).

The apartment is free to move in from August 1st, 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Žebětín | Hvozdecká
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 000 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 8 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 38 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 51 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?