Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Listnatá, 2+kk, 47 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Žebětín - Listnatá, 13 800 Kč/měs., 47 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/chci-bydlet/aktualne-volne-byty

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný, moderní byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Brno - Žebětín. Byt o celkové výměře 47 m2 se nachází na třetím podlaží cihlového domu. Je to novostavba, byt zatím nebyl obýván. K bytu přísluší balkón, zděný sklep i garážové stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, myčkou, elektrickou troubou a digestoří. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem se vstupem na balkón s krásným výhledem. V koupelně je vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je samostatně. V předsíni bude botníková skříň.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, kavárny, posilovny, školy, supermarket Albert (tři minuty pěšky), obchod Sklizeno (čtyři minuty pěšky) atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Ričanská a Žebětinský rybník, které jsou vzdáleny čtyři minuty chůze od domu a také tramvajová zastávka Ečerova, která je vzdálená 14 minut chůze (tramvaj číslo 1 a 8).

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

We offer for rent a very nice, modern apartment 2 + kk in a quiet location Brno - Žebětín. Apartment with a total area of ​​47 m2 is located on the third floor of the house. It is a new building, the apartment has not been inhabited yet. The apartment has a balcony, brick cellar and garage.

The apartment is offered partly furnished. Modern kitchen has a fridge with freezer, dishwasher, electric oven and hood. The kitchen is connected to the living room with access to the balcony with a beautiful view. The bathroom has a bathtub and sink with mirror. Toilet is separately. There will be a shoe cabinet in the hall.

Within walking distance you will find restaurants, cafes, gyms, schools, supermarket Albert (3 min walk), Sklizeno shop (4 min walk), etc. Public transport is provided by Ričanská and Žebětinský rybník stops, which are 4 min walk from the house and also tram stop Ečerova is 14 min walk (tram number 1 and 8).

The apartment is free to move in immediately. Charges include utilities. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Žebětín | Listnatá
Cena: 13 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 800 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 47 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. leden 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 9 minut (pěšky)

COOP Fojtíkova: 17 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 5 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 6 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc