Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Přírodní, 1+kk, 32 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Žebětín - Přírodní, 10 400 Kč/měs., 32 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-x6b

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Brno - Žebětín, ulice Přírodní. Byt o celkové výměře 32 m2 se nachází v prvním patře cihlové novostavby s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje vestavěnou lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, kavárny, posilovny, školy, supermarket Albert (10 minuty pěšky), obchod Sklizeno (čtyři minuty pěšky), Žebětínsky rybník (sedm minut chůze). Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Kamechy, která je vzdálená dvě minuty od domu a tramvajová zastávka Ečerova devět minut od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 10. 2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-x6b-en

For long-term sublease, we offer a modern 1 + kk apartment in a quiet location in Brno - Žebětín, Přírodní Street. The apartment with a total area of ​​32 m2 is located on the first floor of a new brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a built-in refrigerator with freezer, dishwasher, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet.

Within walking distance we find restaurants, cafes, gyms, schools, supermarket Albert (10 minutes walk), shop Sklizeno (four minutes walk), Žebětín pond (seven minutes walk). Transport accessibility is provided by the Kamechy stop, which is two minutes away from the house, and the Ečerova tram stop, nine minutes from the house.

The apartment is free to move in from 1st of October 2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Žebětín | Přírodní
Cena: 10 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 500 Kč, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 32 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Brno, Kuršova: 8 minut (pěšky)

Albert Brno, Ečerova: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 40 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 52 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc