Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Velkopavlovická, 3+1, 68 m²

Pronájem 3+1, Brno - Židenice (Brno-Vinohrady) - Velkopavlovická, 12 990 Kč/měs., 68 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ad2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po rekonstrukci o dispozici 3+1 v žádané, ale zároveň klidné lokalitě Brno - Vinohrady na ulici Velkopavlovická. Byt o celkové výměře 68 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkon.

Byt se nabízí částečně vybavený. Prostorná kuchyně je vybavena rohovou linkou s vestavěnými spotřebiči a jídelním stolem s židlemi. Obývací pokoj disponuje gaučem, křesli a stolky. Obě samostatné ložnice mají k dispozici postele, stoly a úložné skříně. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Supermarkety, obchody, školy, hřiště, sportovní a společenské vyžití. Nedaleko možnost vyrazit na procházku na lom Hády. Výborná dopravní dostupnost.

Byt je volný k nastěhování k 01.11.2020. Domácí mazlíčci jsou povolení.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ad2-en

For long-term sublease, we offer a reconstructed 3 + 1 apartment in a desirable but at the same time quiet location in Brno - Vinohrady on Velkopavlovická Street. The apartment with a total area of ​​68 m2 is located on the seventh floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The spacious kitchen is equipped with a corner line with built-in appliances and a dining table with chairs. The living room has a sofa, armchairs and tables. Both separate bedrooms have beds, tables and storage cupboards. Bathroom with shower, sink, washing machine and toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Supermarkets, shops, schools, playgrounds, sports and social activities. Nearby the opportunity to go for a walk on the quarry Hády. Excellent transport accessibility.

The apartment is free to move in on 1st of November 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Židenice (Brno-Vinohrady) | Velkopavlovická
Cena: 12 990 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 3 052 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 68 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Pálavské náměstí: 2 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Zarošická: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 25 minut (mhd)

uzel MHD Stará osada: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?