Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Krásného, 1+1, 35 m²

Pronájem 1+1, Brno - Židenice (Brno-Židenice) - Krásného, 9 300 Kč/měs., 35 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-zks

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 1+1. Byt o celkové výměře 35m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep a balkon.

Byt se nabízí částečně vybavený. Plně vybavená kuchyně po částečné rekonstrukci disponuje sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, digestoří, lednicí s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a jídelním stolem s židlemi. V předsíni se nachází velká šatní skříň s úložným prostorem. Ve druhé místnosti je k dispozici tv stolek a další úložné prostory. Nachází se zde také vstup na balkon, který je orientovaný na jih. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Supermarket Tesco, školy, hřiště, restaurace, společenské a sportovní vyžití, zeleň. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Špačkova za rohem.

Více fotografií doplníme.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zks-en


For long-term sublease, we offer a pleasant 1 + 1 apartment. The apartment with a total area of ​​35 square meters is located on the third floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar and a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The fully equipped kitchen after partial reconstruction has a ceramic hob, electric oven, hood, refrigerator with freezer, microwave, kettle and dining table with chairs. In the hall there is a large wardrobe with storage space. In the second room there is a TV table and other storage spaces. There is also an entrance to the south-facing balcony. The bathroom with bath, sink and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Tesco supermarket, schools, playgrounds, restaurants, social and sports activities, greenery. Great transport accessibility - public transport stop Špačkova around the corner.

We will add more photos.

The apartment is free to move in from 01.03.2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Židenice (Brno-Židenice) | Krásného
Cena: 9 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 2 900 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Juliánovské náměstí: 1 minuta (pěšky)

Tesco Brno, Bělohorská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 15 minut (mhd)

uzel MHD Stará osada: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc