Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Marie Kudeříkové, 1+1, 36 m²

Pronájem 1+1, Brno - Židenice (Brno-Židenice) - Marie Kudeříkové, 9 990 Kč/měs., 36 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jrc

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/marie_kuderikove/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme stylový byt o dispozici 1+1 v klidné lokalitě Brno - Židenice. Byt o celkové výměře 36 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i sklep a zasklený balkón.

Jedná se o velmi klidný bytový dům.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka je zařízená velkou lednicí, elektrickou troubou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou a digestoří. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Součástí moderní ložnice je prostorná postel, pohovka, knihovna, obývací stěna s televizí a pracovní stůl s židlí. Z pokoje je vstup na balkón. V koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená.

Byt je v příjemné lokalitě - v okolí domu jsou dva psí výběhy a také park Bílá hora. U domu jsou také služby - Tesco, Kaufland, lékárna, pošta, mateřská škola, dětská hřiště atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajou zastávkou Bělohorská (tramvaj č. 8), která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Náklady na bydlení zahrnují i internet. Domácí mazlíčci jsou povoleni. Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jrc-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/marie_kuderikove/

We offer a stylish apartment 1 + 1 for rent in a quiet area of ​​Brno - Židenice. Apartment with a total area of ​​36 m2 is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment comes with a cellar and a glazed balcony.

This is a very quiet apartment building.

The apartment is fully furnished. Kitchen is equipped with a large refrigerator, electric oven, gas stove, microwave and hood. The kitchen has a dining table with chairs. The modern bedroom has a spacious bed, a sofa, a library, a living room with a TV and a work desk with a chair. From the room is the entrance to the balcony. The bathroom has a shower, sink and washing machine. The toilet is separate.

The apartment is in a pleasant location - in the vicinity of the house are two dog runs and park Bila Hora. The house is also services - Tesco, Kaufland, pharmacy, post office, kindergarten, playgrounds, etc. Transport accessibility is provided by a tram stop Bělohorská (tram No. 8), which is five minutes walk from the house.

Utilities also include the Internet. Pets are allowed. The flat is ready to move in from 1st of April 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Židenice (Brno-Židenice) | Marie Kudeříkové
Cena: 9 990 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 300 Kč, nájemné 9 990 Kč + náklady na bydlení 2 800 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 36 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Brno, Bělohorská: 3 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Juliánovské náměstí: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Stará osada: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?