Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Porhajmova, 1+1, 35 m²

Pronájem 1+1, Brno - Židenice (Brno-Židenice) - Porhajmova, 9 000 Kč/měs., 35 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xqf

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po rekonstrukci o dispozici 1+1 v klidné lokalitě Brno - Židenice, v ulici Porhajmova. Byt o celkové výměře 35 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje dvouplotýnkou a v předsíni je lednice a mikrovlnka. Pokoj je nevybavený. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, toaleta a pračka. Výhodou bytu je šatna s úložným prostorem.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - supermarket Tesco, lékárna, pošta, mateřská a základní škola, dětská hřiště atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Žitovského (tramvaj č. 8, 10 a 12), která je vzdálená dvě minuty chůze od domu a autobusovou zastávkou Brno - Černovice, která je šest minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xqf-en

For long-term sublease, we offer a reconstructed 1+1 apartment in a quiet location in Brno - Židenice, on the street Porhajmova. The apartment with a total area of ​​35 m2 is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has double hob and there is fridge and microwave in the hallway. The room is unfurnished. The bathroom has sink with mirror, shower, toilet and washing machine. The advantage of the apartment is dressing room with storage space.

In the vicinity of the house are all civic amenities - Tesco supermarket, pharmacy, post office, kindergarten and primary school, playgrounds, etc. Transport accessibility is ensured by the tram stop Žitovského (tram no. 8, 10 and 12), which is two minutes walk from the house and the bus stop Brno - Černovice, which is 6 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Židenice (Brno-Židenice) | Porhajmova
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 300 Kč, náklady na bydlení 1 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Brno, Geislerova: 3 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Křenova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 7 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc