Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Skorkovského, 2+kk, 51 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Židenice (Brno-Židenice) - Skorkovského, 15 000 Kč/měs., 51 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-fj8

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt 2+kk, který čeká na svého prvního podnájemníka. Byt o celkové výměře 51 m2 se nachází ve třetím poschodí cihlového domu po generální rekonstrukci. K bytu náleží sklep a možnost využívat kolárnu a společnou zahradu s čerstvě vysazeným trávníkem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou se spotřebiči - varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka nádobí a lednice s mrazákem. Obývací část i ložnice jsou nevybavené. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V bytě je instalováno úsporné stropní topení a vlastní kotel.

V okolí domu veškerá občanská vybavenost - potraviny, restaurace, společenské i sportovní vyžití, blízko na Bílou horu, v okolí skate park i dětská hřiště. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka autobusu Otakara Ševčíka hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fj8-en

For long-term sublease, we offer a beautiful new apartment 2 + kk, which is waiting for its first subtenant. The apartment with a total area of ​​51 m2 is located on the third floor of a brick house after general reconstruction. The apartment has a cellar and the possibility to use the bike shed and a shared garden with freshly planted lawn.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a line with appliances - hob, electric oven, hood, dishwasher and refrigerator with freezer. The living area and bedroom are unfurnished. Bathroom with shower, sink and toilet. The apartment has energy-saving ceiling heating and its own boiler.

In the vicinity of the house all civic amenities - food, restaurants, social and sports activities, close to Bílá hora, in the vicinity of the skate park and playgrounds. Great transport accessibility - Otakar Ševčík bus stop just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Židenice (Brno-Židenice) | Skorkovského
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 2 200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 51 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 22. duben 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Brno, Juliánovské náměstí: 5 minut (pěšky)

Albert Brno, Cornovova: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Stará osada: 15 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc