Domů | Chci bydlet | Volné byty | Horoměřice, Tuchoměřická, dům, 140 m²

Pronájem dům, Horoměřice - Horoměřice - Tuchoměřická, 35 000 Kč/měsíc, 140 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásnou rodinnou rezidenci o dispozici 6+kk v klidné lokalitě Praha - Horoměřice s dobrou dopravní dostupností. Dům má celkovou plochu 140 m2 a má k dispozici dvě patra. Velkou výhodou domu je prostorná zahrada (491 m2) s úložným prostorem pro technické potřeby, balkón, terasa a dvě parkovací stání, která jsou za bránou na elektrické dálkové ovládání. Byt má navíc i plynový kotel + solární panely (v sezóně jsou tedy minimální náklady díky energii ze slunce).

Parkovací stání jsou již zahrnuta v ceně nájemného.

Dům se nabízí nevybavený. V domě jsou čtyři neprůchozí ložnice, dva obývací pokoje, dvě koupelny a dvě toalety. Součástí kuchyňské linky je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, plynový sporák a digestoř. Ostatní pokoje jsou nezařízené. V obou koupelnách je k dispozici vana, sprcha, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Je zde také pračka se sušičkou. Z terasy je krásný výhled.

Dům se nachází v klidné a příjemné lokalitě. V okolí domu jsou např. restaurace, pošta, základní škola atd. Je zde výborná dostupnost - 15-20 minut autem na Vítězné náměstí - Dejvice - Praha 6. International School of Prague (ISP), která se nachází ve vedlejších Nebušicích je pouze deset minut cesty od domu.

Dům je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

For long-term sublease we offer a beautiful family residence 6 + kk in a quiet location Prague - Horomerice with good transport links. The house has a total area of ​​140 sqm and has two floors. The big advantage of the house is a spacious garden (491 m2) with storage space for technical needs, balcony, terrace and two parking spaces, which are behind the gate for electric remote control. The apartment also has a gas boiler + solar panels (in season there are minimal costs due to the energy from the sun).

Parking spaces are already included in the rent.

The house is unfurnished. There are four separate bedrooms, two living rooms, two bathrooms and two toilets. The kitchen is equipped with fridge, dishwasher, microwave, electric oven, gas stove and hood. Other rooms are unfurnished. Both bathrooms have a bathtub, shower, sink with mirror and toilet. There is also a washing machine with dryer. The terrace has a beautiful view.

The house is situated in a quiet and pleasant location. In the vicinity of the house are eg restaurants, post office, primary school, etc. Excellent access - 15-20 minutes by car to Vítězné náměstí - Dejvice - Prague 6. International School of Prague (ISP), located in the neighboring Nebušice is only 10 minutes away from home.

The house is free to move in immediately. Utilities include energy. The owner prefers those without pets.

Energy category is listed as category G as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Horoměřice | Horoměřice | Tuchoměřická
Cena: 35 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 39 999 Kč, náklady na bydlení 4 999 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: dům
Výměra: 140 m²
Vybavený: nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Statenice: 12 minut (pěšky)

Žabka Horoměřice: 8 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů