Domů | Chci bydlet | Volné byty | Hostivice, Čsl. armády, 2+kk, 46 m²

Pronájem 2+kk, Hostivice - Hostivice - Čsl. armády, 9 900 Kč/měs., 46 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-dvy

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/csl.armady1707/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme mezonetový byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Hostivice, v ulici Čsl. armády. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. Je možné využívat společnou terasu a kolárnu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje sporákem a digestoří. V obývací částí je pracovní stůl, židle a velká šatní skříň. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem a sprchový kout. Toaleta je zvlášť. Dále je byt nezařízený.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenosti jako restaurace, Lidl, Tesco, dětské hřiště, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Hostivice, která je pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dvy-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/csl.armady1707/

For long-term rent, we offer a duplex apartment with a layout of 2 + kk in a quiet location in Prague - Hostivice. The apartment with a total area of ​​46 m2 is located on the third floor of a brick house. It is possible to use the shared terrace and bike shed.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a stove and hood. The living area has a work desk, chairs and a large wardrobe. The bathroom has a sink with a mirror and a shower. The toilet is separated. The apartment is also unfurnished.

In the vicinity of the house are all civic amenities such as restaurants, Lidl, Tesco, playground, etc. Transport accessibility is provided by the Hostivice stop, which is a five minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Hostivice | Hostivice | Čsl. armády
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 504 Kč, náklady na bydlení 3 604 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 46 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 20. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Hostivice: 7 minut (pěšky)

Tesco Hostivice: 9 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?