Domů | Chci bydlet | Volné byty | Jinočany, Hlavní, 2+kk, 42 m²

Pronájem 2+kk, Jinočany - Jinočany - Hlavní, 13 000 Kč/měs., 42 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-vcn

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/hlavni257/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 2+kk v klidné lokalitě Jinočany. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu náleží parkovací místo ve vnitrobloku.

Byt se nabízí plně vybavený. Před 6 lety proběhla rekonstrukce bytu. Kuchyňská linka je zařízena horkovzdušnou troubou, sporákem s digestoří, velkou lednicí s mrazákem. V obývací části je k dispozici jídelní stůl s židlemi, pohovka, televizní stěna a konferenční stolek. V prvním pokoji se nachází postel, psací stůl s židlí a šatní skříň. Druhý pokoj je vybaven dvěma spacíma patry, pracovním stolem s židlí a postelí. Jedna z ložnic je průchozí do koupelny. Moderní koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, pračkou a bidetem. Toaleta je oddělená. V předsíni je botník a zrcadlo.

Jinočany nabízí veškerou občanskou vybavenost - základní škola, mateřská škola, pošta, restaurace, obchody, lékaři, rybník ke koupání. Bydlení se nachází v blízkosti krásné přírody Karlštejnska. Kousek od domu spojení na metro Zličín cca 10 minut autobusem, autobus na metro Luka 15 minut a nebo vlak na Smíchovské nádraží cca 20 minut.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vcn-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/hlavni257/index.htm

For long-term sublease we offer a spacious apartment 2 + kk in a quiet location Jinočany. The apartment with a total area of ​​42 m2 is located on the third floor of a brick house. The apartment has a parking space in the courtyard.

The apartment is offered fully equipped. The apartment was renovated 6 years ago. The kitchen is equipped with a hot air oven, stove with hood, large refrigerator with freezer. In the living area there is a dining table with chairs, a sofa, a TV wall and a coffee table. The first room has a bed, desk with chair and wardrobe. The second room is equipped with two sleeping floors, a desk with chair and a bed. One of the bedrooms is connected to the bathroom. The modern bathroom has a shower, washbasin with mirror, washing machine and bidet. The toilet is separate. There is a shoebox and a mirror in the hall.

Jinočany offers all civic amenities - primary school, kindergarten, post office, restaurants, shops, doctors, a swimming pond. Housing is located near the beautiful countryside of Karlstejn. Not far from the house connection to the metro Zličín about 10 minutes by bus, bus to the metro Luka 15 minutes or train to Smíchovské nádraží about 20 minutes.

The apartment is free to move immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Jinočany | Jinočany | Hlavní
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 523 Kč, náklady na bydlení 2 523 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 42 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 11. září 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

FLOP Chrášťany: 14 minut (pěšky)

COOP Chrášťany: 17 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?