Domů | Chci bydlet | Volné byty | Moravany, Jabloňová, 1+kk, 36 m²

Pronájem 1+kk, Moravany - Moravany - Jabloňová, 9 000 Kč/měs., 36 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-kqb

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt v projektu Jabloňový sad - Moravany. Byt o dispozici 1+kk a celkové výměře 36 m2 se nachází v prvním patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu náleží sklep, balkon a vlastní kotel.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou a spotřebiči - lednice s mrazákem, sporák s el. troubou a digestoř. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a umyvadlem.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - nákupní centrum Futurum, potraviny, restaurace. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Ořechovská v blízkosti domu.

Byt je volný k nastěhování k 01.02.2021 nebo později dle domluvy. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kqb-en

For long-term sublease, we offer a beautiful new apartment in the Jabloňový sad - Moravany project. The apartment with a layout of 1 + kk and a total area of ​​36 m2 is located on the first floor of a new brick building with an elevator. The apartment has a cellar, balcony and own boiler.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a line and appliances - refrigerator with freezer, stove with el. oven and hood. The bathroom is equipped with a bath, toilet and sink.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Futurum shopping center, groceries, restaurants. Great transport accessibility - public transport stop Ořechovská near the house.

The apartment is free to move in on February 1, 2021 or later by appointment. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Moravany | Moravany | Jabloňová
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 2 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Brno, Vídeňská: 7 minut (pěšky)

Albert Brno, Dlouhá: 20 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc