Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Klimeckého, 2+1, 53 m²

Pronájem 2+1, Olomouc - Hodolany - Klimeckého, 11 000 Kč/měs., 53 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-sth

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Olomouc - Bělidla, v ulici Klimeckého. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází ve druhém podlaží panelového domu bez výtahu s bezproblémovým parkováním před domem.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou a sporákem s digestoří a lednicí. V bytě jsou dva samostatné pokoje a v jednom z nich je integrovaný pracovní stůl. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Z předsíně je vstup do komory. Zároveň se na patře u bytu nachází další komora (namísto sklepu).

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, školy, lékárna, supermarket Billa a Albert (15 minut pěšky) atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Husův sbor, která je přímo před domem a Olomouc hlavní nádraží, které je vzdáleno 10 minut chůze.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci nejsou problém.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sth-en

We offer a very spacious apartment 2+1 in a quiet location Olomouc - Belidla, street Klimeckého. Apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the second floor of a panel house with no elevator with trouble-free parking in front of the house.

The apartment is unfurnished. Kitchen has an electric oven and stove with hood and refrigerator. The apartment has two separate rooms and one of them has an integrated work desk. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet. From the hall is the entrance to the chamber. There is also another chamber in front of the apartment (instead of a cellar).

Within walking distance are restaurants, cafes, schools, pharmacy, supermarket Billa and Albert (15 min walk) etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Husův sbor, which is right in front of the house and Olomouc Central Station, which is 10 minutes walk.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Hodolany | Klimeckého
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 828 Kč, náklady na bydlení 3 028 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 53 m²
Vybavený: nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Hruška Olomouc, Hodolanská: 1 minuta (pěšky)

Albert Olomouc, třída Kosmonautů: 9 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?