Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Přichystalova, 3+1, 70 m²

Pronájem 3+1, Olomouc - Hodolany - Přichystalova, 12 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář: https://idealninajemce.cz/byt-fec

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/prichystalova/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Holice u Olomouce. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve třetím podlaží panelového domu s výtahem. K bytu patří i balkón a sklep (1,5 m2).

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sporákem, digestoří a myčkou. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Součástí obývacího pokoje je sedací souprava, konfereční stolek a obývací stěna. V pracovně najdeme pracovní stůl s židlí, komodu a křeslo. Ložnice je zařízená skříní, postel nebude součástí vybavení. V koupelně se nachází vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená. Předsíň je vybavená botníkem a prostornou šatní skříní.

V příjemném okolí jsou restaurace, mateřská škola, posilovna atd. V blízkosti je také Holický les a Galerie Šantovka (autem pět minut). Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkaou Přichystalova, která je přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fec-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/prichystalova/

For long-term sublease we offer a spacious apartment 3 + 1 in a quiet location Holice near Olomouc. Apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the third floor of the panel house with an elevator. The apartment includes a balcony and cellar (1.5 m2).

The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge, electric oven, stove, hood and dishwasher. The kitchen has a dining table with chairs. The living room has a sofa, coffee table and living wall. In the office we find a desk with a chair, chest of drawers and an armchair. Bedroom is furnished with wardrobe, bed will not be included. The bathroom has a bathtub, sink and washing machine. The toilet is separate. The hall is equipped with a shoe cabinet and a spacious wardrobe.

In the pleasant surroundings are restaurants, kindergarten, gym, etc. Nearby is also Holicky forest and Gallery Santovka (five minutes by car). Transport accessibility is provided by bus stop Přichystalova, which is directly at the house.

The apartment is free to move in from 1st of April, 2020. Pets are allowed.

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Hodolany | Přichystalova
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 799 Kč, náklady na bydlení 3 799 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Kaufland Olomouc: 12 minut (pěšky)

Penny Market Olomouc, Rooseveltova: 10 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc