Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Tovární, 2+1, 54 m²

Pronájem 2+1, Olomouc - Hodolany - Tovární, 8 500 Kč/měs., 54 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Olomouc - Holice u Olomouce. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází na osmém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří balkón i sklep.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka je zařízená plynovým sporákem a elektrickou troubou. Pokoje jsou průchozí a z jednoho pokoje je vstup na balkon. Je možnost bezproblémového parkování před domem.

V okolí domu jsou restaurace, kavárny, lékárna, školy, osm minut chůze je od domu vzdálený supermarket Kaufland, atd. Je možnost bezproblémového parkování před domem.

Byt je volný k nastěhování.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

For long-term sublease we offer an apartment 2+1 in a quiet location Olomouc - Holice u Olomouce. Apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment includes a balcony and cellar.

The apartment is unfurnished. Kitchen is equipped with gas stove and electric oven. Rooms are interconnecting and one room has access to the balcony. There is the possibility of troublefree parking in front of the house.

Around the house are restaurants, cafes, pharmacy, schools, eight minutes walk from the house is a supermarket Kaufland, etc. There is the possibility of trouble-free parking in front of the house.

The apartment is free to move in.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Hodolany | Tovární
Cena: 8 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 800 Kč, náklady na bydlení 3300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 54 m²
Vybavený: nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Kaufland Olomouc: 5 minut (pěšky)

Albert Olomouc, třída Kosmonautů: 7 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?