Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Sokolovská, 3+kk, 75 m²

Pronájem 3+kk, Olomouc - Klášterní Hradisko - Sokolovská, 14 500 Kč/měs., 75 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-wvn

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zcela nový byt o dispozici 3+kk s prostorným balkonem vybaveným venkovním posezením v klidné lokalitě, ale v blízkosti centra s výbornou dostupností. Byt o celkové výměře 75 m2 se nachází v třetím podlaží cihlového domu. K nájmu patří i parkovací stání před domem za 1 300 Kč / měsíc (pronájem pouze s parkovacím stáním), vjezd je opatřen závorou.

Byt se nabízí částečně vybavený. Vstupní chodba je zajištěna velkým úložným prostorem a botníkem. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnou troubou, varnou deskou, myčkou, digestoří a horkovzdušnou troubou. Dále kuchyně disponuje barem a barovými židlemi. Z obývací části je vstup přímo na prostorný balkon. V místnosti nezůstává TV a eliptical. Gauč, jídelní stůl, židle, TV stolek zůstávají. V ložnici se nachází manželská postel, velká vestavěná skříň a noční stolky. Pokoj je zařízen postelí, skříní, komodou, vestavěnou pracovní plochou, vestavěnou skříní se zrcadlem. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem se zrcadlem, komodou a prádelníkem. Toaleta se nachází samostatně.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárnu atd. U domu jsou také zastávka MHD Černá cesta.

Byt je volný k nastěhování od 01.11.2020. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Majitel preferuje pracující osoby.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wvn-en

For long-term sublease, we offer a brand new apartment with a layout of 3 + kk with a spacious balcony equipped with outdoor seating in a quiet location, but close to the center with excellent accessibility. The apartment with a total area of ​​75 m2 is located on the third floor of a brick house. The rent also includes a parking space in front of the house for 1,300 CZK / month (rent only with a parking space), the entrance is equipped with a barrier.

The apartment is offered partially furnished. The entrance hall is secured by a large storage space and a shoebox. The kitchen has a refrigerator, microwave, hob, dishwasher, hood and oven. The kitchen also has a bar and bar stools. From the living area there is direct access to the spacious balcony. There is no TV and elliptical in the room. Couch, dining table, chairs, TV table remain. The bedroom has a double bed, a large built-in wardrobe and bedside tables. The room is furnished with a bed, wardrobe, chest of drawers, built-in work area, built-in wardrobe with mirror. The bathroom has a bath, sink with mirror, chest of drawers and chest of drawers. The toilet is located separately.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. Here you will find grocery stores, a pharmacy, drugstore, restaurant, cafe, etc. The house is also a public transport stop Černá cesta.

The apartment is free to move in from 01.11.2020. Pets are not allowed. The owner prefers working people.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Klášterní Hradisko | Sokolovská
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 18 005 Kč, parkování 1 300 Kč, náklady na bydlení 3 505 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 75 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Olomouc, třída Kosmonautů: 10 minut (pěšky)

Lidl Olomouc-Pavlovičky: 9 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?