Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Rybniční, 2+kk, 60 m²

Pronájem 2+kk, Olomouc - Nedvězí - Rybniční, 11 000 Kč/měs., 60 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-dbp

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný prostorný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Nedvězí u Olomouce. Kolem domu je krásné prostředí, ať už pro rodiny s dětmi nebo pro toho, kdo hledá více klidu. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází v přízemním patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep, dvě parkovací stání a zahrádka. Část zahrádky je zatravněná a na druhé části je postavená pergola s houpacím křeslem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Vstupní hala je vybavena vestavěnou skříní, botníkovou lavicí a domovním telefonem. Obývací část je spojená s kuchyňským koutem. Kuchyně je vybavena myčkou, mikrovnkou, troubou a varnou deskou. Z kuchyně je průchod do koupelny. Koupelna je vybavena vanou, zrcadlovou skříňkou, umyvadlem a toaletou. Poslední pokoj je rozdělený příčkou na spací část a v druhé části je vstup na zahrádku. V pokoji se nachází velká vestavěná skříň.

V okolí domu se nachází potraviny COOP, naproti domu je soukromá anglická školka a v blízkosti je také rybník s posezením. Celý dům je v uzavřeném areálu za bránou.

Byt je volný k nastěhování dle dohody od poloviny Května. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dbp-en

For long-term sublease, we offer a beautiful spacious apartment 2 + kk in a quiet location in Nedvězí near Olomouc. There is a beautiful environment around the house, whether for families with children or for those looking for more peace. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the ground floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar, two parking spaces and a garden. Part of the garden is grassed and on the other part there is a pergola with a rocking chair.

The apartment is offered partially furnished. The entrance hall is equipped with a built-in wardrobe, a shoebox and an intercom. The living area is connected to the kitchenette. The kitchen is equipped with a dishwasher, a microwave, an oven and a stovetop. There is a passage from the kitchen to the bathroom. The bathroom is equipped with a bath, mirror cabinet, sink and toilet. The last room is divided by a partition into the sleeping area and in the second part is the entrance to the garden. The room has a large built-in wardrobe.

In the vicinity of the house there is a COOP food, opposite the house is a private English kindergarten and there is also a pond with seating. The whole house is in an enclosed area behind the gate.

The apartment is free to move in by agreement from mid-May. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Nedvězí | Rybniční
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 349 Kč, náklady na bydlení 3 349 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 60 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 20. květen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Olomouc: 23 minut (pěšky)

Albert Olomouc, Janského: 32 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc