Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Dělnická, 3+1, 63 m²

Pronájem 3+1, Olomouc - Neředín - Dělnická, 11 300 Kč/měs., 63 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-a7m

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 v žádané lokalitě Olomouc - Neředín. Byt o celkové výměře 63 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu. K bytu patří i balkón a sklep. U domu je bezproblémové parkování.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, troubou, sporákem a digestoří. Součástí obývacího pokoje je sedačka, skříň a konferenční stolek. Jde zde také vstup na balkón. Ložnice jsou nezařízené. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V klidném okolí domu jsou restaurace, základní škola, supermarket Billa, vysoká škola, kavárny atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Hřbitovy, která je vzdálená jednu minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 3. 2020. Náklady na bydlení jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-a7m-en

For long term sublease we offer a spacious apartment 3 +1 in the desired location Olomouc - Neředín. Apartment with a total area of ​​63 m2 is located on the fifth floor of the house. The apartment includes a balcony and cellar. The house has many parking spaces.
The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge, oven, stove and hood. The living room has a sofa, wardrobe and coffee table. There is also an entrance to the balcony. Bedrooms are unfurnished. The bathroom has a shower and sink. The toilet is separate.

In the quiet neighborhood of the house are restaurants, elementary school, supermarket Billa, college, cafes, etc. Transport accessibility is provided by the Cemetery stop, which is one minute walk from the house.

The apartment is free to move in from 1st of March 2020. Utilities are including energy. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Neředín | Dělnická
Cena: 11 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 036 Kč, náklady na bydlení 3 536 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 63 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Hruška Olomouc, třída Svornosti: 4 minuty (pěšky)

Globus Olomouc-Řepčín: 8 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?