Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Dělnická, 3+1, 63 m²

Pronájem 3+1, Olomouc - Neředín - Dělnická, 10 900 Kč/měs., 63 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-a7m

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 v žádané lokalitě Olomouc - Neředín. Byt o celkové výměře 63 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu. K bytu patří i balkón a sklep. U domu je bezproblémové parkování.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, troubou, sporákem a digestoří. Součástí obývacího pokoje je sedačka, skříň a konferenční stolek. Jde zde také vstup na balkón. Ložnice jsou nezařízené. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V klidném okolí domu jsou restaurace, základní škola, supermarket Billa, vysoká škola, kavárny atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Hřbitovy, která je vzdálená jednu minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 3. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-a7m-en

For long term sublease we offer a spacious apartment 3 +1 in the desired location Olomouc - Neředín. Apartment with a total area of ​​63 m2 is located on the fifth floor of the house. The apartment includes a balcony and cellar. The house has many parking spaces.
The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge, oven, stove and hood. The living room has a sofa, wardrobe and coffee table. There is also an entrance to the balcony. Bedrooms are unfurnished. The bathroom has a shower and sink. The toilet is separate.

In the quiet neighborhood of the house are restaurants, elementary school, supermarket Billa, college, cafes, etc. Transport accessibility is provided by the Cemetery stop, which is one minute walk from the house.

The apartment is free to move in from 1st of March 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Neředín | Dělnická
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 036 Kč, náklady na bydlení 3 536 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 63 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Hruška Olomouc, třída Svornosti: 4 minuty (pěšky)

Globus Olomouc-Řepčín: 8 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?