Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Dělnická, 3+1, 74 m²

Pronájem 3+1, Olomouc - Neředín - Dělnická, 11 500 Kč/měs., 74 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-pzv

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/delnicka/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Olomouc - Neředín. Byt o celkové výměře 74 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. K bytu patří i balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený - ale nábytek lze po dohodě odvézt. Kuchyňská linka disponuje varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří, lednicí a mikrovlnkou. Je zde také jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je průchozí a je zde vstup na balkon.
Dva pokoje jsou oddělené malou chodbičkou s prostornou šatnou. Pokoje jsou vybavené pracovními stoly, palandami a skříněmi (lze také odvézt). Součástí koupelny je sprchový kout, zrcadlová skříňka a umyvadlová skříňka. Najdeme zde i toaletu a bidet. V chodbě jsou starší vestavěné skříně, botník a šatní stěna.

V okolí domu najdeme restaurace, supermarket Billu, mateřskou a základní školu, lékárnu atd. Pět minut chůze je zastávka tramvaje.

Byt je volný k nastěhování od 1. 5. 2021. Domácí mazlíčci jsou možní po dohodě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pzv-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/delnicka/

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 3 + 1 in a quiet location in Olomouc - Neředín. The apartment with a total area of ​​74 m2 is located on the fourth floor of a brick house. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished - but the furniture can be taken away upon agreement. The kitchen has a hob, electric oven, hood, refrigerator and microwave. There is also a dining table with chairs. The living room is through and there is access to the balcony.
The two rooms are separated by a small hallway with a spacious walk-in closet. The rooms are equipped with work desks, bunk beds and wardrobes (can also be taken away). The bathroom has a shower, mirror cabinet and washbasin cabinet. There is also a toilet and bidet. In the hallway there are older built-in wardrobes, a shoe rack and a wardrobe wall.

In the vicinity of the house we find a restaurant, supermarket Bill, kindergarten and primary school, pharmacy, etc. Five minutes walk is a tram stop.

The apartment is free to move in from May 1, 2021. Pets are possible by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Neředín | Dělnická
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 335 Kč, náklady na bydlení 3 835 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 74 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Hruška Olomouc, třída Svornosti: 4 minuty (pěšky)

Globus Olomouc-Řepčín: 8 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc