Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Neředínská, 2+1, 64 m²

Pronájem 2+1, Olomouc - Neředín - Neředínská, 9 300 Kč/měsíc, 64 m²

Popis

Pro prohlídku kontaktuje naší obchodní zástupkyni Alžbětu Suchou tel. 608 151 476)

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 ve velmi klidné lokalitě Neředín. Byt o celkové výměře 64 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou a plynovým sporákem. Byt se sestává z dvou neprůchozích ložnic, které jsou nezařízené. Součástí koupelny je vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. V předsíni jsou vestavěné skříně s úložným prostorem.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Albert a Billa, fakulta Univerzity Palackého. Dvanáct minut chůze od domu je vzdálené obchodní centrum Olomouc City (Globus atd.). Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Hřbitovy, která je před domem. Výborná dostupnost do centra Olomouce - pešky dvacet minut.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií a jsou nastavené pro čtyři osoby. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

For a tour please contact our salesman Alžběta Suchá, (608 151 476).

For long-term rent we offer a spacious apartment 2 + 1 in a very quiet location Neředín. Apartment with a total area of ​​64 sqm is located on the fourth floor of the house.

The apartment is unfurnished. Kitchen has an electric oven and gas stove. The apartment consists of two separate bedrooms, which are unfurnished. The bathroom has a bathtub and a sink with a mirror. The toilet is separate. In the hall are built-in wardrobes with storage space.

Within walking distance are restaurants, supermarket Albert and Billa, Faculty of Palacky University. Twelve minutes walk from the house is distant shopping center Olomouc City (Globus, etc.). Transport accessibility is provided by the stop Cemeteries, which is in front of the house. Excellent access to the center of Olomouc - 20 minutes on foot.

The apartment is free to move in immediately. Utilitites include energy and are set for four people. The owner prefers those without pets.

The energy category is listed as category G listed as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Neředín | Neředínská
Cena: 9 300 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 300 Kč, náklady na bydlení 4 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 64 m²
Vybavený: nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Hruška Olomouc, třída Svornosti: 6 minut (pěšky)

Globus Olomouc-Řepčín: 10 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů