Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Polívkova, 2+1, 70 m²

Pronájem 2+1, Olomouc - Nová Ulice - Polívkova, 12 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jun

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 ve skvělé lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 71 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu přísluší sklep.

Kuchyňská linka a koupelna je po rekonstrukci.

Byt se nabízí nevybavený. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, plynový sporák a spousta úložného prostoru. Byt dále disponuje dvěma pokoji, které jsou nezařízené. Krásná koupelna je vybavená rohovou vanou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou.

Byt je ve výborné lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde supermarket Albert, Billu, poštu, restaurace, základní školu atd. K relaxaci je vhodný park Čechovy sady. Dobrou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka tramvaje - Nádraží město. Pět minut chůze je vzdálené centrum Olomouce.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jun-en

For long-term sublease we offer a spacious apartment 2 +1 in a great location with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​71 m2 is located on the second floor of the house. The apartment has a cellar.

Kitchen and bathroom is after reconstruction.

The apartment is unfurnished. The kitchen has an electric oven, gas stove and plenty of storage space. The apartment also has two rooms, which are unfurnished. The beautiful bathroom is equipped with a corner bath, sink with mirror and toilet.

The apartment is in an excellent location, where are all civic amenities. There is a supermarket Albert, Bill, post office, restaurant, elementary school, etc. For relaxation is suitable park Čechovy sady. Good transport accessibility is provided by a tram stop - Nádraží město. The center of Olomouc is a five-minute walk away.

The apartment is free to move in immediately. Utilities include energy. Pets are allowed.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Nová Ulice | Polívkova
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 800 Kč, náklady na bydlení 2 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 70 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Olomouc, Foerstrova: 5 minut (pěšky)

BILLA Olomouc, Hynaisova: 8 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?