Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Polívkova, 2+1, 71 m²

Pronájem 2+1, Olomouc - Nová Ulice - Polívkova, 11 500 Kč/měsíc, 71 m²

Popis

Pro prohlídku kontaktuje naší obchodní zástupkyni Alžbětu Suchou tel. 608 151 476)

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 ve skvělé lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 71 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu přísluší sklep.

Kuchyňská linka a koupelna je po rekonstrukci.

Byt se nabízí nevybavený. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, plynový sporák a spousta úložného prostoru. Byt dále disponuje dvěma pokoji, které jsou nezařízené. Krásná koupelna je vybavená rohovou vanou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou.

Byt je ve výborné lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde supermarket Albert, Billu, poštu, restaurace, základní školu atd. K relaxaci je vhodný park Čechovy sady. Dobrou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka tramvaje - Nádraží město. Pět minut chůze je vzdálené centrum Olomouce.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!


For a tour please contact our salesman Alžběta Suchá ( 608 151 476)

For long-term sublease we offer a spacious apartment 2 +1 in a great location with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​71 m2 is located on the second floor of the house. The apartment has a cellar.

Kitchen and bathroom is after reconstruction.

The apartment is unfurnished. The kitchen has an electric oven, gas stove and plenty of storage space. The apartment also has two rooms, which are unfurnished. The beautiful bathroom is equipped with a corner bath, sink with mirror and toilet.

The apartment is in an excellent location, where are all civic amenities. There is a supermarket Albert, Bill, post office, restaurant, elementary school, etc. For relaxation is suitable park Čechovy sady. Good transport accessibility is provided by a tram stop - Nádraží město. The center of Olomouc is a five-minute walk away.

The apartment is free to move in immediately. Utilities include energy. Pets are allowed.


Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Nová Ulice | Polívkova
Cena: 11 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 300 Kč, náklady na bydlení 2 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 71 m²
Vybavený: nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Olomouc, Foerstrova: 5 minut (pěšky)

BILLA Olomouc, Hynaisova: 8 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů